\

Loading color scheme

Pon-Štv 8:00-23:00 Pia 8:00-4:00 Sob 10:00-4:00 Ned 10:00-21:00

Moderný, no predsa s historickým pozadím, plný tekutých dobrôt a s príjemným nielen prostredím ale i personálom – presne taký je náš cocktail & coffee bar – Barbakan!

Názov dostal po starodávnom opevnení  nazývanom barbakan, nakoľko naše priestory boli v 16. storočí súčasťou stredovekého opevnenia a tajných únikových chodieb. V súčasnosti u nás ponúkame únik od každodenných povinností a uponáhľaného životného štýlu, a teda pohodu a oddych pri výbornej káve, čapovanom pive či širokej škále miešaných koktailov, ktoré sú pripravované s nadšením a fantáziou. Myslíme i na tých, ktorí neobľubujú chuť a ani vôňu cigariet, pre nich máme špeciálne nefajčiarske priestory, a taktiež nechýba bezbariérový prístup do nášho  cocktail & coffee baru. Vždy pozitívne naladený personál vás nielen obslúži s úsmevom na tvári a pripraví pre vás veľké množstvo nápojov, ale tiež vám v prípade záujmu poradí a odporučí vždy aktuálne, sezónne drinky. No a ak zavítate do nášho baru v ten najsprávnejší moment, budete účastníkmi niektorej z našich párty či svedkami napríklad aj otvárania vína nie práve tým najštandardnejším spôsobom – prostredníctvom meča či šable. 

Nájdete nás priamo v centre historického mesta Trenčín, pod mestskou bránou na Sládkovičovej ulici.

Tešíme sa každému novému zákazníkovi, ktorému učaruje náš cocktail & coffee bar Barbakan, no azda ešte viac nás potešia tí, ktorí sa ku nám vracajú a stávajú sa našimi stálymi zákazníkmi – lebo vďaka ním vieme, že námaha, ktorú vkladáme do našej práce, stojí naozaj za to.