\

Loading color scheme

Pon-Štv 8:00-23:00 Pia 8:00-4:00 Sob 10:00-4:00 Ned 10:00-21:00

Kompletný barový catering s barmanskou show, nezabudnuteľný zážitok a perfektný servis - to je presne to, čo vám ponúkame!  Na výber máte z bohatej ponuky cocktailov známych po celom svete a taktiež ponúkame mobilné cocktailbary, prostredníctvom ktorých môžeme dodať akcii ten správny šmrnc – dizajnovo sa totiž vieme prispôsobiť akejkoľvek spoločenskej udalosti. 

Povedzte nám o svojich predstavách či víziách a my vám pomôžeme premeniť ich na skutočnosť. Dokážeme zabezpečiť podujatia od bežných školení a súkromných akcií, cez svadby, stužkové, rauty či prezentácie, a to v tom najkomplexnejšom ponímaní – postaráme sa o vyhľadanie vhodných priestorov, výrobu a tlač pozvánok i reklamných predmetov a aj o technické a programové zabezpečenie. Ponúkame tiež zorganizovanie vystúpení známych umelcov, akcie so širokým zábavným programom na netradičných miestach a rovnako vieme zabezpečiť malé pozornosti pre vašich klientov, zamestnancov, hostí. No a naši barmani nenechajú nič na náhodu a vytvoria tú pravú atmosféru, o ktorú sa naozaj netreba báť.

Významná udalosť si žiada detailnú a odbornú prípravu, ktorú vám zabezpečíme podľa vašich predstáv. Vaši hostia, zákazníci, alebo klienti ocenia kvalitu, o ktorú sa postaráme vďaka odbornej praxi a s profesionálnym prístupom. Skúsenosti už s nami kráčajú ruka v ruke, cateringy sme totiž robili v mnohých nielen baroch, ale tiež na výstaviskách a súkromných akciách, napr. aj pre Mercedes-Benz, Škodu, Grafobal či Pirelli.

Sme pripravení vycestovať a spríjemniť, resp. postarať sa o akciu či spoločenskú udalosť i v tom najvzdialenejšom mieste na Slovensku, rozhodne sa teda nenechajte odradiť tým, že by sme mali za vami pricestovať desiatky či stovky kilometrov.

V prípade záujmu o catering či akýchkoľvek otázok nás smelo kontaktujte.

Team Barbakan Bar